Produkty ARONIA MEDIK przygotowywane są z owoców pochodzących wyłącznie z plantacji ekologicznych. Stosujemy najdelikatniejszą dostępną pasteryzację
soków w celu zachowania właściwości leczniczych. Odkryj najlepszy smak, zadbaj o zdrowie swoje i Twojej rodziny.


Opinie

HISTORIA DARII

 

Daria (65 lat) od kilku lat choruje na nadciśnienie. Przyjmowanie leków nie dawało  poprawy, wtedy lekarz zalecił jej radykalną zmianę diety wzbogaconą o sok aroniowy:

 

“Czuję się dużo lepiej. Rano wstaję pełna energii, spokojniejsza, wysypiam się. Skończyły się kołatania serca i zawroty głowy. Już dziś mogę śmiało powiedzieć, że zmiana diety ratuje mi życie. Specjalnie badałam swoje ciśnienie przed i na pół godziny po wypiciu soku z aronii i jest ono dużo niższe. Jestem pozytywnie zaskoczona. Podczas gdy tabletki nie dawały wymiernych efektów myślałam, że nic nie będzie w stanie mi pomóc.”

 

– mówi Daria

Daria
“Dowiedziałem się w Niemczech o dobroczynnym działaniu Aronii, więc zacząłem jej szukać w Polsce. Znalazłem Aronię Medik i jestem bardzo zadowolony z efektów. Obniżyłem swoje ciśnienie. Poziom “złego” cholesterolu spadł o 30% a poziom dobrego wzrósł o 5%.
Józef z Kędzierzyna Koźle
“Piję regularnie aronię na poprawę krążenia i obniżenie ciśnienia. Zdecydowanie pomaga mi to również w zapobieganiu różnorodnym infekcjom i przeziębieniom.”
Jan z Krakowa
“Używam soku aroniowego w celu obniżenia swojego ciśnienia i poprawy krążenia. Jestem bardzo zadowolona i zamawiam sok regularnie”.
Małgorzata z Jaworzna
KONTAKT

MLB BIOTRADE Sp. z o.o.
ul. Serbska 4/7, 61-696 Poznań, Polska
office@mlb-biotrade.com


Bartłomiej Złotnicki
tel. +48 607 185 288
b.zlotnicki@mlb-biotrade.com